Розклад на тиждень

⚠ По середах (з 16 до 21) та неділях (з 10 до 15) у нас тепер Навчальний Полігон (міні Оупен Хауз): можна прийти, зареєструватись в DCI-системі, отримати початкову деку, пограти з такими самими новачками тощо. Перша година безкоштовно, далі — по тарифах антикафе. Промо-картки за вдалі ігри!

? В цей четвер на 19:00 плануємо пограти Конспірасі драфт (на випуску “Conspiracy: Take the Crown”). Карти лишаються в клубі, тому плата — лише за перебування. В призах — промо-картки та бустер за кожного четвертого гравця.

? В п’ятницю (FNM):

16:30 — Multiplayer EDH. Вартість: по тарифах антикафе (турніри йдуть по 15 грн за годину з максимальною сумою в 65 грн за весь вечір), в призах — промо-картки та бустер за кожного четвертого гравця.

19:00 — Standard (один із останніх без карток Амонхету). Вартість: 90 грн. (це включає перебування у клубі), бустер з людини в призи.

? В ніч з п’ятниці на суботу — перший (нічний) пререліз. Після FNM-стандарту їмо піцу, граємо в іксбокс/теніс тощо (чекаємо півночі) і починаємо безпосереднє знайомство з Амонхетом! ?

? Субота:

10:30 — великий суботній пререліз.

16:30 — двоголовий гігант (бій у форматі двоє проти двох).

? Неділя:

10:30 — основний недільний пререліз.

16:30 — недільний двоголовий гігант.

? Детальніше про пререлізи нового випуску, їх вартість, список пререєстрованих і т. д. — дивіться у відповідному записі: http://mtg.lviv.ua/prerelease/amonkhet/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *