Розклад на початок січня

Open House — буде і шостого, і сьомого числа.

Ще на цьому тижні новачковий в середу та фнм стандарт в п’ятницю.

На наступному — теж в середу новачковий, фнм — в п’ятницю, і пререлізи: з п’ятниці на суботу, в суботу, в неділю.

December (4-10)

Орієнтовний розклад на тиждень:

Середа
18:30 — Каладеш Куб Драфт (від Дмитра Мізіна).

Плюс роздача навчальних колод і новачкові ігри.

Субота
12:00 — Стандарт Шовдавн.

15:00 — бюджетний драфт по Іконік Мастерс (під питанням).

Початок серпня та Ґеймдей

Сьогодні (в п’ятницю) безкоштовний ФНМ Стандарт на 19 (в призах серпневі промо — Сплотитель Отступников та бустер шовдавну на розпіки).

В суботу-неділю — Ґеймдеї. 5.08 — об 16.00, і 06.08 — в 13.30.
Ціна — 20 грн на розвиток клубу.
Призи — кожному учаснику промо-карта Abrade, а також Adorned Pouncer для топ-8. Плюс переможець ще отримує килимок.

Турніри вихідного дня проводить Oleksandr Mazin.

Newbie Standard

Завтра (в понеділок, 17 липня) новачковий турнір на 19 годину в Гіллелі (вул. Івана Франка 33, другий поверх). Можна приходити трохи раніше, познайомитись, зареєструватись в DCI-системі, отримати початкову деку, покращити існуючу тощо.

Участь безкоштовна, в призах: різні промо-картки та бустер шоудауна.

Обмеження на колоду: не більше п’яти рідкісних карт в колоді і не більше однієї міфічної.

Червень/липень

І на цьому тижні все ще збираємось в «Бізон Пабі» (Туган-Барановського 9А).

Середа — відкриті для пропозицій щодо часу і формату (в багатьох це вихідний день, тож бо)!..

П’ятниця — ФНМ Модерн на 19:15 (прохали зробити в рамках підготовки до сезону PPTQ).

Субота — Стандарт Шоудаун на 11:00.

Четвертий тиждень червня

На цьому тижні теж збираємось в «Бізон Пабі» (Туган-Барановського 9А):

Вівторок — драфт на англійському Амонхеті на 19:00.

П’ятниця — ФНМ Стандарт на 19:00.

Субота — Стандарт Шоудаун на 11:00.


Попередній список реєстрації на драфт:
 
1. Shannar de Kassal;
2. Tima Yoda;
3. Dmitry Mizin;
4. Artem Anikeev;
5. Stas Makarenko;
6. Yuri Kupriyanov;
7. Markian Moroz;
8. Yevheniy Hordiyenko (?)
9. …

Preliminary PTQ for Pro Tour #1 of 2018

Попередній розклад турнірів в Україні (в ньому можливі зміни, завжди краще перевіряти в локаторі та/чи в самому клубі):

2017/07/15 – Hobby Monster – Львів – Modern
2017/07/16 – Veselyi Ktulhu – Львів – Modern
2017/07/22 – Magic Room – Київ – Modern
2017/07/23 – Bergamot – Київ – Sealed
2017/08/26 – Duelist – Біла Церква – Modern
2017/08/26 2017/09/02 – Fishka – Черкаси – Sealed
2017/09/10 – Magic Room – Київ – Modern
2017/09/30 – Goblin – Дніпро – Sealed
2017/10/08 – Gold Fish – Київ – Modern


Тема підтримки: http://magicroom.kiev.ua/forum/viewtopic.php?f=46&t=8595

Третій тиждень червня

Сьогодні (в середу) тестування «Бізон Пабу» (Туган-Барановського 9А) — мульті ЕДХ та/чи Конспірасі драфт на 18:00.

П’ятниця — ФНМ Стандарт на 19:00.

Субота — Стандарт Шоудаун на 11:00.

Другий тиждень червня

Понеділок: о 19:00 — регулярний Стандарт.

Середа: на 19:00 — драфт по російському Амонхету.

П’ятниця: ФНМ Командер на 16:30 і ФНМ Стандарт на 19:00.

Субота: Стандарт Шоудаун на 10:30.

Неділя: на 11:30Legacy Cube (кубічний драфт від Максима Дубініна).


З наступного тижня Веселий Ктулху закривається на старому місці, ігри будуть проходити в іншому — слідкуйте за анонсами!

Травень/Червень

Понеділок: о 19:00 — регулярний Стандарт.

 

Середа: з 16:00 — Навчальний Полігон (отримання початкових колод, навчання правилам, тренувальні ігри тощо).

На 19:00 — драфт по англійському Амонхету.

 

П’ятниця: ФНМ Командер на 16:30 і ФНМ Стандарт на 19:00.

 

Субота: Стандарт Шоудаун на 17:00 (перенесено через ранковий PPTQ у ХМ).

 

Неділя: Стандарт PPTQ Albuquerque на 10:00, детальніше у відповідному записі — http://mtg.lviv.ua/event/pptq-albuquerque/

І традиційно до 15:00 —  Навчальний Полігон (отримання початкових колод, навчання правилам, тренувальні ігри тощо).