December (4-10)

Орієнтовний розклад на тиждень:

Середа
18:30 — Каладеш Куб Драфт (від Дмитра Мізіна).

Плюс роздача навчальних колод і новачкові ігри.

Субота
12:00 — Стандарт Шовдавн.

15:00 — бюджетний драфт по Іконік Мастерс (під питанням).

Четвертий тиждень червня

На цьому тижні теж збираємось в «Бізон Пабі» (Туган-Барановського 9А):

Вівторок — драфт на англійському Амонхеті на 19:00.

П’ятниця — ФНМ Стандарт на 19:00.

Субота — Стандарт Шоудаун на 11:00.


Попередній список реєстрації на драфт:
 
1. Shannar de Kassal;
2. Tima Yoda;
3. Dmitry Mizin;
4. Artem Anikeev;
5. Stas Makarenko;
6. Yuri Kupriyanov;
7. Markian Moroz;
8. Yevheniy Hordiyenko (?)
9. …

Третій тиждень червня

Сьогодні (в середу) тестування «Бізон Пабу» (Туган-Барановського 9А) — мульті ЕДХ та/чи Конспірасі драфт на 18:00.

П’ятниця — ФНМ Стандарт на 19:00.

Субота — Стандарт Шоудаун на 11:00.

Другий тиждень червня

Понеділок: о 19:00 — регулярний Стандарт.

Середа: на 19:00 — драфт по російському Амонхету.

П’ятниця: ФНМ Командер на 16:30 і ФНМ Стандарт на 19:00.

Субота: Стандарт Шоудаун на 10:30.

Неділя: на 11:30Legacy Cube (кубічний драфт від Максима Дубініна).


З наступного тижня Веселий Ктулху закривається на старому місці, ігри будуть проходити в іншому — слідкуйте за анонсами!

Травень/Червень

Понеділок: о 19:00 — регулярний Стандарт.

 

Середа: з 16:00 — Навчальний Полігон (отримання початкових колод, навчання правилам, тренувальні ігри тощо).

На 19:00 — драфт по англійському Амонхету.

 

П’ятниця: ФНМ Командер на 16:30 і ФНМ Стандарт на 19:00.

 

Субота: Стандарт Шоудаун на 17:00 (перенесено через ранковий PPTQ у ХМ).

 

Неділя: Стандарт PPTQ Albuquerque на 10:00, детальніше у відповідному записі — http://mtg.lviv.ua/event/pptq-albuquerque/

І традиційно до 15:00 —  Навчальний Полігон (отримання початкових колод, навчання правилам, тренувальні ігри тощо).

Четвертий тиждень травня

Понеділок: о 19:00 — регулярний Стандарт.

Середа: з 16:00 — Навчальний Полігон (початкові колоди, четвертий тиждень ліги Амонхету тощо).

На 19:00 — драфт по англійському Амонхету.

П’ятниця: ФНМ Командер на 16:30 і ФНМ Стандарт на 19:00.

Субота: Стандарт Шоудаун на 10:30.

Неділя: до 15:00 —  Навчальний Полігон (початкові колоди, останній день ліги тощо).

Другий тиждень травня

Понеділок: о 19:00 — регулярний Стандарт.

Середа: з 16:00 — Навчальний Полігон (початкові колоди, ліга Амонхету тощо).

На 19:00 — Тайні Лідерс.

П’ятниця: ФНМ Командер на 16:30, драфт по англійському Амонхету на 19:00 і ФНМ Стандарт на 19:00.

Субота: Стандарт Шоудаун на 10:30.

Перший тиждень травня

Розклад на наступний тиждень:

Amonkhet Gods

Понеділок

З 1-го травня починається Ліга Амонхету, яка триватиме чотири тижні. За 265 грн можна отримати 3 бустери Амонхету, коробочку та пірамідальний чотиригранний дайс (з лазотепу). Для того, щоб грати в Лігу, потрібно зібрати на місці колоду із 30-и карт, а потім грати з друзями і одноклубниками заради задоволення і досвіду. Кожного тижня (або після трьох програшів) гравцям можна докуповувати ще один бустер.

Оскільки завтра вихідний, то всі бажаючі зіграти можуть підходити на 12:00.

О 19:00 розпочнеться регулярний Стандарт.

Вівторок

Продовжити читання “Перший тиждень травня”