Magic Open House

MTG (“Magic: The Gathering”) — одна із найпопулярніших ККІ (колекційних карткових ігор), яка вийшла в 1993 році і досі популярна та активно розвивається.

Цікаво спробувати, що це за гра?
Чи хочеш познайомити друга/подругу зі своїм хобі?

Наступного тижня, в неділю (2-го липня) буде одна із найліпших нагод для цього: “Magic Open House” — день відкритих магічних дверей!

Приходь навчатись і приводь друзів. Новачкам даруємо початкові колоди, а також класні промо-картки їм та їх супутникам:

1-2 липня по всьому світу!

У нас це буде 2-го (в неділю), по вул. Івана Франка 33, в «Hillel Lviv» (2-ий поверх).

Свято магії, для якого компанія “Wizards of the Coast” приготувала подарунки для кожного гравця “Magic: The Gathering” — як для досвідчених, так і для новачків:

1) Якщо ти досвідчений гравець: приведи друга-новачка. Після чотирьох партій ти отримаєш у подарунок спеціальну фойлову базову повноформатну землю з нового випуску «Hour of Devastation».

2) Якщо ти новачок: приходь, реєструйся в DCI-системі, отримуй початкову колоду із сету «Амонхет», зіграй декілька партій із кимось (товаришем, який тебе привів; іншим новачком; адміністратором антикафе). Після цього колода лишається у тебе, і з нею ти зможеш приймати участь у турнірах, які регулярно проводяться в клубі.

Колоди та промо-картки видаються, поки є в наявності, і щоб гарантовано їх отримати — приходь раніше, або повідомляй, коли на тебе чекати. І не більше однієї в одні руки! ?


Подія в соціальних мережах:

https://vk.com/lviv.magic.open.house

https://www.facebook.com/events/1398011750279984/

 

3 коментаря для “Magic Open House”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *