Standard Series 2017

“Standard Series” — це серія турнірів в стандартному форматі, що проходять з 13 лютого по 16 квітня. Беручи участь в цей час у будь-якому турнірі формату Standard (в тому числі і FNM, PPTQ, GPT), крім звичайних призів (FNM-промо та бустери в залежності від кількості гравців), ви можете отримати також особливі карти земель із випуску «Битва за Зендікар». Хоча ці землі не є повноформатними, вони містять дуже красиві малюнки із відповідних Експедицій. Їх зможуть отримати ті гравці, які зіграли щонайменше 6 турнірів із серії.

Учасники серії турнірів зможуть отримати одну з наступних промо-карток: Струмок у Прерії, Затоплена Лощина, Жевріюче Болото, Жевріюча Галявина або Дорога Серед Крон. У цих карт звичайна рамка, але ілюстрація з «Зендікарських експедицій».

Кількість промо-карт обмежена.

Промо-землі із альтернативним малюнком
Промо-землі із альтернативним малюнком

Також обіцяють надіслати три ексклюзивні ігрові килимки із ілюстрацією з карти нового випуску Амонхет.

Dark Ritual
Dark Ritual

Протягом турнірної серії гравцям видавались картки, на яких відмічалися зіграні турніри. Гравці, які взяли участь у шести турнірах, здавали заповнену картку і отримували нову.

14 квітня будуть роздаватися землі (поки вони ще є в наявності) по кількості зданих карток. Якщо ви активно грали — зможете отримати кілька земель!

Плюс ігрові килимки (по одному на кожного з переможців):

Перший — отримує гравець, який зіграв найбільше турнірів серії. Якщо таких гравців декілька — розіграємо випадковим чином.

Другий — гравцю, який отримав на цих турнірах найбільше балів (вони залежать від загальної кількості гравців та зайнятого місця). Якщо їх декілька — аналогічно, розіграємо випадковим чином.

Третій — розіграємо випадковим чином серед усіх, хто здав картку і буде присутній у клубі.


Результати серії стандартних турнірів (перед останнім):

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1pTRSJDS6BrcYMUDlL9VYMnrBqmwI4FsBncOmr4C0GmE/edit?usp=sharing

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *