Ліга Амонхету

З 1 травня в нас почалася Ліга Амонхету. Це і гарний старт для новачків (які вже більш-менш розібралися із базовими правилами), і цікавий досвід для любителів лімітед-форматів.

Amonkhet League

Умови наступні:

1) відкрити три бустери і зареєструвати їх у адміністрації (заповнивши чекліст). Бустери можна придбати за акційною ціною в 265 грн., отримати із призів, придбати Bundle і взяти їх звідти — варіянтів багато, вибирайте той, який вам до вподоби.

2) зібрати колоду мінімум із 30 карт (базові землі можна отримати в клубі).

3) зіграти хоча б одну гру (є безкоштовний муліган) в залік і записати результат в карточку матчів (видається разом із бустерами).

І ви отримаєте гарну коробочку та пірамідальний чотиригранний дайс (з лазотепу)

Але можна (і ми радимо!) грати далі. Ліга триває 4 тижні (до кінця травня). Раз на тиждень можна придбати бустер по акційній ціні в 85 грн. І ще один бустер (за тиждень) можна придбати, якщо у вас в заліку є три поразки.

Приєднатися можна в будь-який момент (якщо не в перший тиждень — то можна одразу придбати один/два/три додаткових бустери за кожний пропущений тиждень)!

Активні гравці (що зіграли не менше 13 матчів за цей період) будуть нагороджені різноманітними промо-картами із колекції клубу. А ті, що ще й багацько перемагали — отримають цінні призи!

Грати можна в будь-який день, але щоб гарантовано знайти партнера — радимо приходити на «Навчальний полігон».

2 коментаря для “Ліга Амонхету”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *