Rivals of Ixalan League

З 22 січня до 18 лютого в нас триватиме Ліга Боротьби за Іксалан. Це і гарний старт для новачків (які вже більш-менш розібралися із базовими правилами), і цікавий досвід для любителів лімітед-форматів.

Умови наступні:

1) відкрити три бустери (два — Боротьби за Іксалан і один — Іксалану) і зареєструвати їх у адміністрації (сфотографувавши отримані картки). Ціна участі у лізі: 280 грн.

2) зібрати колоду мінімум із 30 карт (базові землі можна отримати в клубі).

3) зіграти хоча б одну гру (є безкоштовний муліган) в залік і записати результат в карточку матчів (видається разом із бустерами).

І ви отримаєте гарну коробочку та пірамідальний чотиригранний дайс.

Але можна (і ми радимо!) грати далі. Ліга триває 4 тижні (до 18 лютого). Раз на тиждень можна придбати бустер по акційній ціні в 90 грн. І ще один бустер (за тиждень) можна придбати, якщо у вас в заліку є три поразки.

Приєднатися можна в будь-який момент (якщо не в перший тиждень — то можна одразу придбати один/два/три додаткових бустери за кожний пропущений тиждень)!

Активні гравці (що зіграли не менше 10 матчів за цей період) отримають спеціяльну промо-картку (Evolving Wilds) за участь! А ті, що ще й багацько перемагали — отримають цінні призи з фонду клубу!

Грати можна в будь-який день, але щоб гарантовано знайти партнера — радимо приходити на «Навчальний полігон» (кожної середи та неділі).

Місце: клуб-магазин “Octopus” (Львів, вул. Тиктора 8).
Вартість відвідування: по тарифах клубу.


Подія у Фейсбуці: https://www.facebook.com/events/1271187852983393/

4 коментаря для “Rivals of Ixalan League”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *